Травматолог-ортопед Даценко Олександр Миколайович

1999 році закінчив НМУ ім. А. А. Богомольця р. в Києві. Проходив інтернатуру в Клініці доктора Лінько, Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги, в НДІ травматології та ортопедії р. Києва. Паралельно з клінічною діяльністю, з 2001 2005 року обіймав посаду лікаря Національної збірної України з футболу.

2000року працюю в КМКЛ №7 під керівництвом Ярослава Володимировича Лінька.Київський міський центр малоінвазивної травматології та ортопедії, Київська міська клінічна лікарня № 7, Клініка доктора Лінько. Р. Київ вул. Михайла Котельникова 95

2004 року є членом ESSKA (Європейське товариство спортивної травми коліна та артроскопії), а також членом УАСТКА (Українська асоціація спортивної травматології та артроскопії). Стажувався в провідних клініках Європи.

Місце роботи: Київський міський центр малоінвазивної травматології та ортопедії. Київ, вул. М. Котельникова 95.

Спеціалізація: консультації, діагностика, лікування та профілактика травм і захворювань опорно-рухового апарату.
Ургентна і планова травматологічна допомога: лікування переломів кінцівок (переломи кісток гомілки, переломи кісток стопи,переломи стегна,переломи ключиці, переломи плеча, передпліччя, кісток кисті).

Спортивна травма: лікування ушкоджень (розривів) зв'язок — передньої і задньої хрестоподібної зв'язки, лікування пошкоджень менісків, розривів власної зв'язки надколінка, сухожиль м'язів, ахіллового сухожилля, лікування вивихів плеча — з використанням артроскопії та тромбоцитарных чинників зростання PDGF.

Ортопедична допомога:

Клініка №10: Відділення травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату і проблем остеосинтезу

У клініці працюють один доктор та три кандидати медичних наук.

Провідною завданням відділення є розробка та впровадження інноваційних технологій лікування переломів кісток, внутрішньосуглобових пошкоджень кісток і хряща, розладів репаративного остеогенезу з застосуванням самих сучасних засобів фіксації кісток і факторів росту сполучної тканини.

На базі відділу функціонує Республіканський центр травматології. Відділ проводить аналіз якості лікування з переломами кісток і політравми, здійснює експертну оцінку якості металофіксаторів, організовує навчання лікарів.

Фахівці відділу представлені в керівних органах Європейської асоціації травматології та остеосинтезу (ЕЅТЕЅ), Української асоціації травматології та остеосинтезу, беруть участь у роботі Центральної атестаційної комісії МОЗ України.